Hemen AraServis İste
İstanbul Petek Temizliği Servisi

Petek Temizliği Yapanlar

Petek temizliği yapanlar, Kış aylarında ısınma sisteminden daha fazla faydalanmak için peteklerinizi Temizliyoruz. Uygun fiyatlar ile bizden hizmet alabilirsiniz… PETEK TEMİZLİĞİ UZMAN EKİPLER İLE HİZMETİNİZDE…

Petekler uygun fiyatlar ile temizlenmektedir. İstanbul petek temizliği yapan firma olarak sizlere gün içerisinde destek olabilmekteyiz. İstanbul ve bütün ilçelerine servis ağımız bulunmaktadır. Ev, İş yeri, Fabrika, Bina, Okul, Ofislerinizde bulunan peteklelerin ve kalorifer kazanlarının temizliği uzman ekiplerimiz ve sektöre uygun cihazla yapılmaktadır.

Kalorifer Kazanı Temizliği, Kalorifer kazanı soğuk havalarda daha iyi çalışsın diye periyodik olarak bakımları yapılması gereken tesisat yapısına sahiptir. Bizler kalorifer sistemlerinin bakım, onarım ve yıkama işlerini kalifiye elemanlarımız ile yapmaktayız.

Petek Temizleme, Kalorifer kombi petekleriniz petek temizleme işine kolaylık ve kalıcı çözüm sunmamıza yardımcı olan cihazlar ile yapılmaktadır. Temizliği yapılan kalorifer peteklerini kimyasal ilaçlı su ile yıkayarak mikro organizmaların da yok olmasını sağlamaktayız. Petek temizliği fiyatları evinizde veya iş yerinizde bulunan peteklere göre uygun fiyat ile yapılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica su tesisatçısı
google reklam